Luokat

Kübler Group - Fritz Kübler GmbH

Kübler Group - Fritz Kübler GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • Reach
  • RoHS

Kübler Group - Fritz Kübler GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • Reach
  • RoHS

01.04.2025 01:04

KÜBLER LIVE BAUMA-MESSUILLA

Bauma 07.-13. huhtikuuta 2025

Koe Kübler livenä: Messuosastollamme hallissa A2 | Osasto 625/2 voit tutustua pyöriviin koodereihin, vetoketjukoodereihin, kaltevuusantureihin ja liukurenkaisiin, jotka edustavat ensiluokkaista laatua, kestävyyttä ja pitkää käyttöikää. Tutustu innovatiivisiin ratkaisuihimme liikkuvaan automaatioon ja anna asiantuntijoidemme neuvoa sinua!

Olemme 7.-13. huhtikuuta Münchenissä Bauma 2025 -messuilla - maailman johtavilla rakennus- ja kaivoskoneiden messuilla. Hallissa A2 | osastolla 625/2 esittelemme uusimmat kehityksemme liikkuvan automaation alalla.

Liikkuva automaatio on erityinen haaste kaikille anturijärjestelmille.
Pyörivien enkoodereidemme, vaijerikoodereidemme, kaltevuusantureidemme ja liukurenkaidemme laatu on ensiluokkaista, ne ovat vankkoja ja pitkäikäisiä, ja ne on kehitetty erityisesti vaativiin ympäristöihin.

Tutustu asiantuntijoihimme henkilökohtaisesti ja selvitä, miten teknologiamme voivat tehdä sovelluksistasi tehokkaampia ja turvallisempia. Varaa tapaaminen nyt tai käy spontaanisti messuilla.

Odotamme innolla tapaamistamme!

Lisää uutisia

SUUNNITTELE TURVALLISESTI. INTEGROI JOUSTAVASTI. PYSY TULEVAISUUSKYKYIS...

SÄÄDÄ HELPOSTI. JATKA KÄYTTÖÄ. VÄHENNÄ SEISOKKIAIKOJA.

Erinomainen suoritus kaikilla osa-alueilla: Tieteellis...

Tilaa säästävät ratkaisut kompakteihin ja huoltovapaisiin käyttöjärjestelmii...